Hallitus

Luopioisten Yrittäjät ry:n hallitus

Mika Hippeläinen, puheenjohtaja

mkh@rakennustarvike.fi 040 073 7546

Sari Päätalo, varapuheenjohtaja

sari.paatalo@kolari-special.fi 040 734 6010

Esko Peltonen kokoussihteeri

epeltonen@wippies.fi 040 073 4147

Erkki Toivari

toivari.erkki@gmail.com 040 361 4304

Pasi Lahnalahti

pasi.lahnalahti@pp1.inet.fi 040 063 8451

Sami Seise

sami@sahkopalveluseise.com 040 910 0022

Jussi Rulja

jussi.rulja@ruljanssi.fi  040 592 7623

Marjaana Hämäläinen

marjaana.hamalainen@apteekit.net

 

Luopioisten Yrittäjät ry:n toiminnanjohtaja

Marja-Liisa Suomalainen marja@sirium.fi 040 578 0782

Luopioisten Yrittäjien hallitus kokoontuu pääsääntöisesti joka kuukausi. Ota yhteyttä yllä oleviin henkilöihin, jos sinulla on mielessäsi asioita, joita hallituksen olisi hyvä käsitellä.

Tietoa yhdistyksestä:- perustettu 16.12.1981

- Y-tunnus: 2381274-9

- tilinumero: FI98 4510 7040 0035 01

Luopioisten Yrittäjät ry:n ensimmäinen hallitus 16.12.1981.