Hallitus

Luopioisten Yrittäjät ry:n hallitus 2020

Sari Päätalo, puheenjohtaja
luopioisten@yrittajat.fi

Anssi Kukkonen, varapuheenjohtaja
anssinkauppa@gmail.com

Esko Peltonen, kokoussihteeri
epeltonen@wippies.fi

Mirjami Valli, rahastonhoitaja
mirjami.valli@teia.fi

Hannele Haataja (varajäsen)
hannele.haataja@pp.inet.fi

Janne Heinonen
jph.heinonen@gmail.com

Pasi Lahnalahti
pasi.lahnalahti@gmail.com

Sami Seise
sami@sahkopalveluseise.com

Suvi Simola
suvi.simola@pp1.inet.fi

Heikki Suksia
heikkisuksia@gmail.com

Paula Suksia (varajäsen)
paula.suksia@hotmail.com




Luopioisten Yrittäjien hallitus kokoontuu pääsääntöisesti joka kuukausi. Ota yhteyttä yllä oleviin henkilöihin, jos sinulla on mielessäsi asioita, joita hallituksen olisi hyvä käsitellä.

Tietoa yhdistyksestä:- perustettu 16.12.1981

- Y-tunnus: 2381274-9
- tilinumero: FI98 4510 7040 0035 01

Luopioisten Yrittäjät ry:n ensimmäinen hallitus 16.12.1981.

Luopioisten Yrittäjien puheenjohtajat kautta aikojen

1981-1986 Timo Lehtelä
1987            Pentti Tuominen   
1988 - 1992 Erkki Toivari
1993             Teijo Kuiri
1994 - 1996 Outi Helminen-Järvinen
1997 - 1999 Hannu Soukkio
2000 - 2001 Pirkko Nissinen
2002             Jukka Davidsson
2003 - 2007 Erkki Toivari
2008 - 2013 Mirjami Valli
2014 - 2017 Erkki Toivari
2018 - 2019 Mika Hippeläinen
2020 -           Sari Päätalo