Hallitus

Luopioisten Yrittäjät ry:n hallitus

Mika Hippeläinen, puheenjohtaja mkh@rakennustarvike.fi

Sari Päätalo, varapuheenjohtaja sari.paatalo@kolari-special.fi 

Esko Peltonen, kokoussihteeri epeltonen@wippies.fi

Mirjami Valli, rahastonhoitaja mirjami.valli@teia.fi

Anssi Kukkonen anssinkauppa@gmail.com

Pasi Lahnalahti pasi.lahnalahti@pp1.inet.fi

Sami Seise sami@sahkopalveluseise.com

Suvi Simola suvi.simola@pp1.inet.fi

Paula Suksia paula.suksia@hotmail.com


Luopioisten Yrittäjien hallitus kokoontuu pääsääntöisesti joka kuukausi. Ota yhteyttä yllä oleviin henkilöihin, jos sinulla on mielessäsi asioita, joita hallituksen olisi hyvä käsitellä.

Tietoa yhdistyksestä:- perustettu 16.12.1981

- Y-tunnus: 2381274-9
- tilinumero: FI98 4510 7040 0035 01

Luopioisten Yrittäjät ry:n ensimmäinen hallitus 16.12.1981.